Är du konsument och har frågor om våra produkter ska du alltid i första hand kontakta någon av våra återförsäljare. Kontaktuppgifter till våra butiker hittar du genom att klicka här.

Inspirationskatalog, prislista samt tips och råd hittar du här.

Är du återförsäljare och har frågor till oss är du välkommen att maila till info@mirro.se

Vill du bli återförsäljare ber vi dig att ta kontakt med någon av våra säljare på respektive ort.

Nedan hittar du kontaktpersoner på våra olika avdelningar.

Innesälj och kundsupport

Malin Sand

Kundsupportchef

+46 (0)36-333 19 68

malin.sand@pelly.eu

Martina Engström

Innesälj och kundsupport Projekt

+46 (0)36 333 19 50

projekt@pelly.eu

Johanna Rentner

Innesälj och kundsupport Projekt

+46 (0)36 333 19 50

projekt@pelly.eu

Matilda Juterot

Innesälj och kundsupport Projekt

+46 (0)36 333 19 50

projekt@pelly.eu

Amanda Scharfe

Innesälj och kundsupport Projekt

Föräldraledig

Robin Hagman

Innesälj och kundsupport

+46 (0)36 333 19 50

info@mirro.se

Vanja Lilja

Innesälj och kundsupport

+46 (0)36 333 19 50

info@mirro.se

Victoria Zetterlund

Innesälj och kundsupport

+46 (0)36 333 19 50

info@mirro.se

Säljavdelningen

Nathalie Bäck

Säljare Stockholm/Mälardalen

+46 (0)70-550 19 62

nathalie.back@pelly.eu

Sören Börefeldt

Säljare Väst

+46 (0)73-274 06 80

soren.borefeldt@pelly.eu

Pierre Hagre

Säljare Syd

+46 (0)73-055 15 06

pierre.hagre@pelly.eu

Johan Näslund

Säljare Norr

+46 (0)73-055 15 14

johan.naslund@pelly.eu

Anna-Karin Halvardsson

Sales Director

+46 (0)72-372 96 34

ak.halvardsson@pelly.eu

Eric Forssell

Försäljningschef

+46 (0)70-156 54 20

eric.forssell@pelly.eu

Joel Gullbo (Föräldraledig)

Key Account Manager

+46 (0)76-851 87 80

joel.gullbo@pelly.eu

Sara Vallström

Affärsutvecklande Säljkoordinator / Arkitektrådgivare

+46 (0)70-660 23 45

sara.vallstrom@pelly.eu

Marknadsavdelningen

Markus Gotting

Marknadsansvarig

+46 (0)76-160 62 96

markus.gotting@pelly.eu